| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD5.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مدل | UL 30-24V |
| قدرت خروجی | 30 وات |
| درجه ضد آب | IP20 |
| ورودی | AC100-120V |
| تضمین | سه سال |
| تایید | ETL |
راننده LED 30W,120Vac تا 24Vdc ولتاژ ثابت خروجی,منبع برق LED، برای بار نور، نور رشته
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD5.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مدل | UL 30-24V |
| قدرت خروجی | 30 وات |
| درجه ضد آب | IP20 |
| ورودی | AC100-120V |
| تضمین | سه سال |
| تایید | ETL |
راننده LED 30W,120Vac تا 24Vdc ولتاژ ثابت خروجی,منبع برق LED، برای بار نور، نور رشته