| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
IP20 Indoor Constant Voltage LED Driver 15W LED Lighting Power Supply 12V Transformer
- Flicker-Free Output
- Short circuit, overload, overvoltage protection
- Class 2
- 30,000 Hours Warranty
- Waterproof: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Power | 15W |
| Input Voltage | 220-240V |
| Output Voltage | 12V |
| Current | 1250mA |
| Input Frequency | 50/60HZ |
| Efficiency | 86% |
| Power Factor | ≥0.7 |
| Dimension | 83*40*22mm |
| Certification | TUV/CE |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
IP20 Indoor Constant Voltage LED Driver 15W LED Lighting Power Supply 12V Transformer
- Flicker-Free Output
- Short circuit, overload, overvoltage protection
- Class 2
- 30,000 Hours Warranty
- Waterproof: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Power | 15W |
| Input Voltage | 220-240V |
| Output Voltage | 12V |
| Current | 1250mA |
| Input Frequency | 50/60HZ |
| Efficiency | 86% |
| Power Factor | ≥0.7 |
| Dimension | 83*40*22mm |
| Certification | TUV/CE |