| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 1days-20days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Dual Color:
Key 1: Short touch to Tum On/Off defogger AutomaticallyTurns Off After 60 Minutes.
Key 2: Short press to turn on/off LED strip, long press fordimming brightness from 10% to 100%.
Key 3: Short press to switchCCT ( Warm light-warm and white light-white light), long press forstepless CCT adjustment.
LED indicator: 100% white light when power on and 30% white light whenStandby, and then LED indicator will shut down after long press for3 seconds, becomes 30% white light again if press again, and changesto blue light when touching,With power-off memory.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 122*73*6.5mm |
| Software customization | Support |
|
|
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 1days-20days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Dual Color:
Key 1: Short touch to Tum On/Off defogger AutomaticallyTurns Off After 60 Minutes.
Key 2: Short press to turn on/off LED strip, long press fordimming brightness from 10% to 100%.
Key 3: Short press to switchCCT ( Warm light-warm and white light-white light), long press forstepless CCT adjustment.
LED indicator: 100% white light when power on and 30% white light whenStandby, and then LED indicator will shut down after long press for3 seconds, becomes 30% white light again if press again, and changesto blue light when touching,With power-off memory.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 122*73*6.5mm |
| Software customization | Support |