| MOQ: | 1000 |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Model | UL60-24V |
| Power | 60W |
| Input Voltage | 120V |
| Output Voltage | 24V |
| Current | 2.5A |
| Input Frequency | 50/60HZ |
| Efficiency | 89.5% |
| Dimension | 199*60*16.5mm |
| Certification | ETL |
| MOQ: | 1000 |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Model | UL60-24V |
| Power | 60W |
| Input Voltage | 120V |
| Output Voltage | 24V |
| Current | 2.5A |
| Input Frequency | 50/60HZ |
| Efficiency | 89.5% |
| Dimension | 199*60*16.5mm |
| Certification | ETL |