| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Output Power | 30W |
| Waterproof Grade | IP20 |
| Input | AC100-120V |
| Warranty | 3 years |
| Approval | ETL |
30W LED Driver, 120Vac to 24Vdc Constant Voltage Output, LED Power Supply, for Light Bar, String Light
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Output Power | 30W |
| Waterproof Grade | IP20 |
| Input | AC100-120V |
| Warranty | 3 years |
| Approval | ETL |
30W LED Driver, 120Vac to 24Vdc Constant Voltage Output, LED Power Supply, for Light Bar, String Light